Jadwiga Betley

Sortuj wg     ListaGaleria
 
 Pasja i radość tworzenia nadają życiu barwę i smak. Moja fascynacja minerałami i ich naturalnym pięknem zaczęła się w dzieciństwie i trwa do dziś. Każda praca jest jednocześnie lekcją pokory, zmaganiem się z materią, ale i radością, niecierpliwym oczekiwaniem końcowego efektu. Moje prace kieruję zarówno do młodych dziewcząt jak i dojrzałych kobiet: dynamicznych, nowoczesnych ale i romantycznych, ceniących naturalne piękno i niebanalne przedmioty. Jadwiga Betley


 

Opinie klientów

VIOLA SILVESTRIS -rezerwacja
EWA, 2012-05-26

Dwa DZIELA SZTUKI. Bardzo dziekuje.

 
Gold & Cobalt
Teresa, 2013-01-23

Przepiękna biżuteria i aż brakuje mi słów, ale przecież wystarczy się tylko popatrzeć, żeby stwierdzić, że to coś wyjątkowego. Piękne barwy, bardzo, ale to bardzo staranne wykonanie . Dziękuje i polecam.

 
SOGNO VENEZIANO - REZERWACJA
Teresa, 2013-01-23

Biżuteria od Pani Jadwigi, to najpiękniejsza biżuteria sutasz jaką posiadam , a mam już jej trochę. Polecam każdej kobiecie, która chce poczuć się wyjątkową , bo ja tak właśnie poczułam się w tym naszyjniku. Dziękuję bardzo Pani Jadwigo i czekam na kolejne Pani prace - zapewne znów wyjątkowe.

 
Sound of silence
Teresa, 2013-02-13

Naszyjnik mnie po prostu oczarował. Jest przepiękny w wykonaniu, w doborze kolorów, w każdym detalu. Pani Jadwigo dziękuję i już czekam na kolejne cudeńka.