Twórca: Sztuk Kilka
Złota rybka
 
Złota rybka Złota rybka Złota rybka Złota rybka Złota rybka Złota rybka Złota rybka
Zapytaj o cenę »
Subtelny wisiorek wykonany ze srebra próby 925. Przedstawienie złotej rybki, to tradycyjny motyw zaczerpnięty ze sztuki japońskiej. Spod ażurów prześwituje tkanina przywieziona wprost z Japonii, jest to fragment prawdziwego kimona, na którym przedstawiono fragment wody. Srebro pokryłam oksydą, nadającą mu stalowo - szary odcień. Wisiorek umieściłam na łańcuszku, zakończonym zapięciem zatrzaskowym i moim logo oraz regulacją.

ZNACZENIE - motyw złotej rybki pojawił się w Japonii w epoce Edo (XVII - XIX w.). Od tej pory był popularnym wzorem dekoracyjnym kimon, noszonych w lecie przez małe dziewczynki i młode kobiety.

Japońska opowieść zaklęta w srebro - to kolekcja delikatnej biżuterii pełnej motywów zaczerpniętych z kultury Japonii, w której zawarłam symbolikę tego kraju oraz skrawki tkanin przywiezione z wędrówki po nim.

Wymiary:
Średnica - 4.4 cm
Długość: - 58.0 cm + 10.0 cm regulacja
Waga srebra - 20.0 g


Szerokość: 4,40 cm
Długość: 58,00 cm

Tagi: wisiorek ze srebra, ażurowy wisiorek, japońskie motywy, delikatna biżuteria, lekki wisiorek, srebrna biżuteria, japońska biżuteria, elegancki wisiorek, wisiorek złota rybka
Technika: metaloplastyka
Materiał: srebro, tkanina
Kolor: morski, srebrny, szary, złoty
   

 

Inne prace tego twórcy >>

Dzika łąka
Na skrzydłach wiatru
Wśród liści dębu
Gorejąca woda
Elfie skrzydła
Sowa Płomykówka
 

Podobne w tej kategorii >>

WISIOR SREBRO,MALACHIT,PERŁY.
Srebrny wisiorek z cyferblatem
Yasha
Thule
Luada
Kolekcjoner - wisior z onyksem
 

Ostatnio oglądane >>

Złota rybka