O Galerii Olissima

 

Galeria Olissima jest jednym z nielicznych polskich sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży ręcznie robionej biżuterii artystycznej i wyrobów jubilerskich. Od 2008 roku staramy się, żeby Galeria Olissima była miejscem, które jest niczym skarbiec pełen oryginalnej i niepowtarzalnej biżuterii artystycznej. Chcemy, by wracało się do niej z przyjemnością, czasami chociażby po to, żeby nacieszyć oczy : ). Tu każda indywidualistka powinna odnaleźć coś dla siebie, bo szczególnie ważna jest dla nas różnorodność. Wybieramy jakość, nie ilość, z zamiarem ułatwienia wyboru właśnie takim kobietom. Kobietom z charakterem, osobowością - takim, które uważają, że ten niby drobny elementu stroju ma olbrzymi wpływ na całość i jest jednym z najważniejszych nośników informacji o nas samych.

Właśnie dlatego współpracujemy z grupą zdolnych, często niezwykle wszechstronnych twórców. Dla nich tworzenie biżuterii to nie tylko praca, ale przede wszystkim potrzeba serca i sposób na wyrażenie swojej kreatywności. Staramy się budować Galerię na fundamentach wzajemnego zrozumienia i sympatii zarówno z klientami, jak i naszymi Twórcami, bo bez Was wszystkich galeria byłaby martwa ...

Wierzymy, że nawet w bezosobowym internecie można zbudować miejsce pełne ciepłych emocji i sympatycznych relacji, które spowodują, że gdy raz się tu trafi, bedzie miało się ochotę na powrót. Chętnie doradzamy, pomagamy, uczestniczymy na bieżąco w różnych imprezach artystycznych, mamy bezpośredni kontakt zarówno z Twórcami, jak i Klientami. Poprzez działalność Galerii chcemy sprawić, aby biżuteria autorska polskich Twórców stała się znana nie tylko w naszym kraju, ale i poza jego granicami. Staramy się poprzez naszą działalność krzewić przekonanie, że biżuteria jest równie ważną dziedziną sztuki jak chociażby malarstwo, czy grafika, chociaż niedocenianą i traktowana nieco po macoszemu. A jest przecież jednym z nielicznych dzieł sztuki jakie można nosić przy sobie, tym które może stać się dla nas talizmanem, wspomnieniem o ogromnym ładunku emocjonalnym, a nawet pamiątką na pokolenia.

Galeria Olissima to moje trzecie dziecko : ). Owoc ponad 10 lat doświadczeń zdobywanych przez pracę z biżuterią i wiedzy zdobytej podczas studiowania na Wydziale Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. W zespole tworzącym Galerię można znaleźć zarówno ludzi z związanych ze sztuką i rzemiosłem, jak również z doświadczeniem biznesowym. Liczymy, że suma naszych doświadczeń stworzy "mieszankę wybuchową", która eksploduje kreatywnym i zarazem profesjonalnym działaniem tworząc Galerię naszych marzeń.

Serdecznie zapraszam i życzę udanych zakupów ........

Ola Olissima Pietrucka

Podoba Ci się Galeria Olissima ? Zagłosuj na nas.

 Opinie o Galerii Olissima:
favore.pl, sklepy24.pl, dedo.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt współfinansowany z funduszy EUGaleria Olissima, funkcjonująca jako strona internetowa pod adresem www.olissimart.com, jest własnością Aleksandry Pietruckiej, prowadzącej działalność jako firma „Olissima Ola Pietrucka” z siedzibą w Warszawie (01-456) przy ul. Mrocznej 7/43, wpisanej do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 464892 prowadzonej przez Prezydenta m.st. Warszawy, NIP : 113-208-65-65.