Litori

Sortuj wg     ListaGaleria
 
"Zapraszamy do świata srebrnej fantazji gdzie nie ma granic wyobraźni i marzeń, gdzie każda kobieta znajdzie to coś tylko dla siebie. Tylko i na wyłączność dla siebie, ponieważ nie ma tu duplikatów ani seryjnej produkcji. Wszystko co znajdziecie w mojej galerii jest absolutnie unikalne.

Prawdziwa pasja pozytywnie uzależnia, otwiera drzwi do magicznego świata i pochłania bez reszty.
Moją jest biżuteria, projektowanie i tworzenie od podstaw z dbałością o najdrobniejsze detale - daje niesamowitą radość. Wykonuję biżuterię techniką wire-wrapping z najwyższej próby srebra 999 oraz 930 i 925. Używam kamieni szlachetnych, półszlachetnych, minerałów i kryształów.

Jeżeli jesteś osobą, która lubi czuć się wyjątkowo - moja biżuteria jest dla Ciebie. Daję Ci gwarancję niepowtarzalności.

Jeżeli interesuje Cię konkretny produkt - wybierz go z mojej kolekcji i zamów. Na życzenie mogę wykonać podobny, jednak różniący się od pierwowzoru "na pierwszy rzut oka". Masz pomysł na wymarzoną biżuterię? Chętnie podejmę wyzwanie i zrealizuję Twój projekt.

Biżuteria zawsze pakowana jest w ozdobne, eleganckie pudełeczko. Załączamy również Certyfikat - gwarancję niepowtarzalności.
Na specjalne życzenie mogę dołączyć bilecik z dowolną, ustaloną wcześniej treścią, jeżeli biżuteria ma być prezentem dla bliskiej, wyjątkowej osoby. Istnieje również możliwość wysyłki bezpośrednio do obdarowanej.

Serdecznie zapraszam
Litori- Wioleta Lewandowska "
 
OCZEKIWANIE BRUNATNEGO PIĘKNA
BURSZTYNOWY ZACHÓD
SILVER ARCH - naszyjnik
BŁĘKITNE WSTĘGI MGŁY
FENIAN - Pierścionek z opalem
KEVAN
AVOUREL - Srebrny flaming
ARLAYNA - Srebrny flaming
IVRAN
BURSZTYNOWE POŁUDNIE
BURSZTYNOWY WSCHÓD
ETTRIAN
URMICCA
EVINDAL
BURSZTYNOWA WIZJA SNU
SINARAN - Konik morski
AURAE - Bransoletka na kostkę
MELODY
ISEVEL
NAERTHO
ISKRY MORSKICH WSPOMNIEŃ
TAJEMNE LUSTRO SODALITU
BŁĘKITNA KROPLA DUSZY
BŁĘKITNA ŁĄKA WZRUSZEŃ
BŁĘKITNA DROGA NIEBA
GAEL
NESTERIN - Srebrny pierścione
SUBTELNE OGRODY KWARCU
ZACZAROWANA DOLINA GRANATU
SZEPT I ODDECH CHRYZOKOLI
 
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna »