Rękami Stworzone

Sortuj wg     ListaGaleria
 
Od ponad 6 lat zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem biżuterii artystycznej. Początkowe próby eksperymentowania z metalami, roślinami, owadami oraz wzajemnym ich łączeniem w biżuterii z czasem zafascynowały ją do tego stopnia, że stały się pomysłem na zawodowe życie. Jej twórczość silnie inspirują entomologia, botanika, biochemia, a także podania kulturowe. Obecnie jej prace rozpoznawalne są nie tylko na polskim, ale również na europejskim rynku – brała udział w międzynarodowych targi w Londynie i Helsinkach, zdjęcia jej dzieł pojawiały się w publikacjach takich jak Vogue. Nietypowość i oryginalność jej wyrobów jubilerskich dostrzegły też media, co zaowocowało kilkoma reportażami (TVN, Biztok), wywiadami (TVP 2, Radio Kraków) i licznymi publikacjami (m.in. Art Jewelry Magazine, Metal Clay Artist Magazine, Sens, Exclusive Info).
W listopadzie 2014 Artystka otrzymała Stypendium Twórcze Miasta Krakowa w uznaniu dla dotychczasowych osiągnięć. Ponadto została nagrodzona znakiem jakości "Poland Handmade/Polskie Rękodzieło" oraz należy do zrzeszenia artystów Poland Handmade, a także inicjatywy Polish Creatives. Specjalna wystawa jej biżuterii "Srebro - Organicznie" w Pałacu Kultury i Nauki uświetniła najważniejsze w kraju targi Minerałów i Biżuterii w Warszawie w 2014. Zwyciężyła w ogólnokrajowym konkursie na projekt biżuterii kreatywnej "MODEUS 2014" oraz konkursie Art Jewelry Magazine pt. "Oscars", Metal Clay Today Magazine, pt. "Set The Table Challenge". Wszystkie swoje prace wykonuje ręcznie, tylko w 1 sztuce - a niezwykłą bazą do powstania srebrnych dzieł sztuki są tak nietypowe materiały, jak np. tropikalne motyle, chrząszcze i żywe kwiaty.
" Wszystko, co tworzę, powstaje najpierw jako koncept w mojej głowie, a potem jest wytwarzane przez moje ręce. Praca sprawia mi przyjemność, która jest wyczuwalna w moich wyrobach. One odzwierciedlają mnie: są twórcze, pomysłowe, pełne skrajności, surowe choć dokładne, czasami kobiece i naturalne, a czasami męskie lecz z pierwotnym urokiem. Ale łączy je jedno: nie są po prostu biżuterią. Zawsze mają sens powstania. Mimo zamiłowania do piękna, mam bezlitosne podejście do biżuterii. Uważam, że tworzenie jej dla samej funkcji zdobniczej nie ma większego sensu i jest dość nudne. Uważam, że biżuteria powinna być fascynująca, odzwierciedlać charakter osoby, która ją nosi. Być nie tylko ozdobą, ale esencją."
 
Zielona latarnia 1320
Wiśniowy bursztyn 2040
Niebieska rybka 456
Czarna perła 240
Lecący chrząszcz z malachite 1440
Kawa pierścionek r.12 144
Secesyjne fiołki z opalem 660
Połamana porcelana 1080
Klimt - Pocałunek 2160
Stado rybek 1200
Obróżka z kwiatami jabłoni 1560
Naszyjnik z motylem 7 Zapytaj o cenę
Wąż i perski wiersz 2400
Turkusowy Łapacz Snów 960
Walkiria 1440
Śnieżynki srebrne kolczyki 72
Skrzydło ważki zawieszka 120
Liście kolczyki sztyfty 60
Prometeusz pendrive srebro 1980
Opowieść - tryptyk biżutery Zapytaj o cenę
Prządka snów Sprzedany
Liście róży - kolczyki Sprzedany
Liść róży - zawieszka Sprzedany
Szerszeń - pierscień Sprzedany
Chrząszcz - pierścień Sprzedany
Kamień piorunowy - wisior Sprzedany
Kawa srebrne kolczyki sztyfty Sprzedany
Secesyjny fiołek 2 Sprzedany
Paproć - kolczyki sztyfty Sprzedany
Fiołki – kolczyki Sprzedany
 
  1 2 3 4 5 6 Następna »